47
edits
No edit summary |
m (SPG2 Opt. AA added) |
||
Line 261: | Line 261: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-4899-00.pdf|070-4899-00.pdf]] ([[:File:070-4899-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[4109]] | | [[Media:070-4899-00.pdf|070-4899-00.pdf]] ([[:File:070-4899-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[4109]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-4905-00.pdf|070-4905-00.pdf]] ([[:File:070-4905-00.pdf#filehistory|?]]) || Supplemental || [[SPG2]] NTSC Sync Generator Modules (SPG2 for 1410 Opt. AA) (Sep 1982) | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-4917-00.pdf|070-4917-00.pdf]] ([[:File:070-4917-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[2430]] ([[Media:070-4917-00_1991.pdf|1991 update version with late mods]]) | | [[Media:070-4917-00.pdf|070-4917-00.pdf]] ([[:File:070-4917-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[2430]] ([[Media:070-4917-00_1991.pdf|1991 update version with late mods]]) |
edits