Miniature relays: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| 148-0035-00 || SPDT || 15 V 600 Ω || [[7A13]]: K60,K61<br /> [[7A14]]: K51,K52,K53,K54,K155,K160,K180,K235,K280<br />[[7B70]], [[7B71]]: K3 || | | 148-0035-00 || SPDT || 15 V 600 Ω || [[7A13]]: K60,K61<br /> [[7A14]]: K51,K52,K53,K54,K155,K160,K180,K235,K280<br />[[7B70]], [[7B71]]: K3 || | ||
|- | |||
| [[148-0043-00]] || || || || | |||
|- | |- | ||
| 148-0050-00 || SPST || 12 V || [[7A13]]: K10,K30 || | | 148-0050-00 || SPST || 12 V || [[7A13]]: K10,K30 || |