32,192
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| 148-0076-00 || SPST (reed) || || [[7L12]]: K1470 || | | 148-0076-00 || SPST (reed) || || [[7L12]]: K1470 || | ||
|- | |||
| [[148-0080-00]] || DPDT || 5 V at 65 Ω || || | |||
|- | |- | ||
| 148-0087-00 || SPDT || 90 mW || [[7L12]]: K300,K353,K356,K1200 || | | 148-0087-00 || SPDT || 90 mW || [[7L12]]: K300,K353,K356,K1200 || |