Passive Probes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|[[P6101A]] Opt. 01 || 1x || 1m || 1||32.0||34||500 V||N/A||N | |[[P6101A]] Opt. 01 || 1x || 1m || 1||32.0||34||500 V||N/A||N | ||
|- | |||
|[[P6101B]] || 1x || 2m || 1||100||15||300 V<sub>RMS</sub>||N/A||N | |||
|- | |- | ||
|[[P6102A]] || 10x || 2m || 10||13.2||60||500 V||36-55||Y | |[[P6102A]] || 10x || 2m || 10||13.2||60||500 V||36-55||Y |