1,874
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|[[P6134C]] || 10x || 1.5m || 10||10.5||400||500 V||12-18||Y | |[[P6134C]] || 10x || 1.5m || 10||10.5||400||500 V||12-18||Y | ||
|- | |- | ||
|[[P6135]] || 10x || 1.5m || 1||11.3||150||500 V||13-15 / 18-22 / 45-49 ||Y | |[[P6135]] || 10x || 1.5m || 1||11.3||150||500 V||14-17 ||Y | ||
|- | |||
|[[P6135A]] || 10x || 1.5m || 1||11.3||150||500 V||13-15 / 18-22 / 45-49 ||Y | |||
|- | |- | ||
|[[P6136]] || 10x || 1.3m || 10||10.8||350||500 V||12-18 ||Y | |[[P6136]] || 10x || 1.3m || 10||10.8||350||500 V||12-18 ||Y |
edits