36,756
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 187: | Line 187: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-4664-00.pdf|070-4664-00.pdf]] ([[:File:070-4664-00.pdf#filehistory|?]]) || Programmer || [[4110]] Series Host Programmers | | [[Media:070-4664-00.pdf|070-4664-00.pdf]] ([[:File:070-4664-00.pdf#filehistory|?]]) || Programmer || [[4110]] Series Host Programmers | ||
|- | |||
| [[Media:070-4665-01.pdf|070-4665-01.pdf]] ([[:File:070-4665-01.pdf#filehistory|?]]) || Operator || [[4115B]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-4672-00.pdf|070-4672-00.pdf]] ([[:File:070-4672-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[91A24]] | | [[Media:070-4672-00.pdf|070-4672-00.pdf]] ([[:File:070-4672-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[91A24]] |