37,229
edits
No edit summary |
(prices) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
| align="right" | $400 | | align="right" | $400 | ||
| align="right" | $2,320 | | align="right" | $2,320 | ||
|- | |||
| 1980 | |||
| align="right" | $1,000 | |||
| align="right" | $2,870 | |||
|- | |||
| 1990 | |||
| align="right" | $2,100 | |||
| align="right" | $3,790 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |