37,092
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 537: | Line 537: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-063.pdf|070-0063-00.pdf]] ([[:File:070-063.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[128]] | | [[Media:070-063.pdf|070-0063-00.pdf]] ([[:File:070-063.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[128]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-069.pdf|070-0069-00.pdf]] ([[:File:070-069.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[161]] | |||
|- | |||
| [[Media:070-071.pdf|070-0071-00.pdf]] ([[:File:070-071.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[162]/[[581]]/[[585]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-074.pdf|070-0074-00.pdf]] ([[:File:070-074.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[180A]] | | [[Media:070-074.pdf|070-0074-00.pdf]] ([[:File:070-074.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[180A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-079.pdf|070-0079-00.pdf]] ([[:File:070-079.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[190A]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-090.pdf|070-0090-00.pdf]] ([[:File:070-090.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[502]] (later version) | | [[Media:070-090.pdf|070-0090-00.pdf]] ([[:File:070-090.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[502]] (later version) | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-091.pdf|070-0091-00.pdf]] ([[:File:070-091.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[507]] | | [[Media:070-091.pdf|070-0091-00.pdf]] ([[:File:070-091.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[507]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-105.pdf|070-0105-00.pdf]] ([[:File:070-105.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[515A]] | |||
|- | |||
| [[Media:070-107.pdf|070-0107-00.pdf]] ([[:File:070-107.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM15]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-121.pdf|070-0121-00.pdf]] ([[:File:070-121.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[526]] | | [[Media:070-121.pdf|070-0121-00.pdf]] ([[:File:070-121.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[526]] | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-130.pdf|070-0130-00.pdf]] ([[:File:070-130.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[531A]] | | [[Media:070-130.pdf|070-0130-00.pdf]] ([[:File:070-130.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[531A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-136.pdf|070-0136-00.pdf]] ([[:File:070-136.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[533]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-145.pdf|070-0145-00.pdf]] ([[:File:070-145.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[535A]]/[[545A]] | | [[Media:070-145.pdf|070-0145-00.pdf]] ([[:File:070-145.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[535A]]/[[545A]] | ||
Line 553: | Line 565: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-154.pdf|070-0154-00.pdf]] ([[:File:070-154.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[541A]] | | [[Media:070-154.pdf|070-0154-00.pdf]] ([[:File:070-154.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[541A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-155.pdf|070-0155-00.pdf]] ([[:File:070-155.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[543]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-163.pdf|070-0163-00.pdf]] ([[:File:070-163.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[545A]] | | [[Media:070-163.pdf|070-0163-00.pdf]] ([[:File:070-163.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[545A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-164.pdf|070-0164-00.pdf]] ([[:File:070-164.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[551]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-165.pdf|070-0165-00.pdf]] ([[:File:070-165.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[555]] | | [[Media:070-165.pdf|070-0165-00.pdf]] ([[:File:070-165.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[555]] | ||
Line 585: | Line 601: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-214.pdf|070-0214-00.pdf]] ([[:File:070-214.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[A|Type A plug-in]] | | [[Media:070-214.pdf|070-0214-00.pdf]] ([[:File:070-214.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[A|Type A plug-in]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-215.pdf|070-0215-00.pdf]] ([[:File:070-215.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[190]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-216.pdf|070-0216-00.pdf]] ([[:File:070-216.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[TU-1]]/[[TU-2]] Test-load plug-in | | [[Media:070-216.pdf|070-0216-00.pdf]] ([[:File:070-216.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[TU-1]]/[[TU-2]] Test-load plug-in | ||
Line 627: | Line 645: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-241.pdf|070-0241-00.pdf]] ([[:File:070-241.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[G|Type G plug-in]] (aka 53G) | | [[Media:070-241.pdf|070-0241-00.pdf]] ([[:File:070-241.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[G|Type G plug-in]] (aka 53G) | ||
|- | |||
| [[Media:070-242.pdf|070-0242-00.pdf]] ([[:File:070-242.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM15]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-243.pdf|070-0243-00.pdf]] ([[:File:070-243.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[519]] | | [[Media:070-243.pdf|070-0243-00.pdf]] ([[:File:070-243.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[519]] | ||
Line 637: | Line 657: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-247.pdf|070-0247-00.pdf]] ([[:File:070-247.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[515]]/[[515A]] | | [[Media:070-247.pdf|070-0247-00.pdf]] ([[:File:070-247.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[515]]/[[515A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-249.pdf|070-0249-00.pdf]] ([[:File:070-249.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[124]] | |||
|- | |||
| [[Media:070-250.pdf|070-0250-00.pdf]] ([[:File:070-250.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[545A]]/[[533A]]/[[CA]]/[[D]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-251.pdf|070-0251-00.pdf]] ([[:File:070-251.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[Z|Type Z plug-in]] | | [[Media:070-251.pdf|070-0251-00.pdf]] ([[:File:070-251.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[Z|Type Z plug-in]] | ||
Line 651: | Line 675: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-260.pdf|070-0260-00.pdf]] ([[:File:070-260.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[543]] | | [[Media:070-260.pdf|070-0260-00.pdf]] ([[:File:070-260.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[543]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-261.pdf|070-0261-00.pdf]] ([[:File:070-261.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[561]] | |||
|- | |||
| [[Media:070-262.pdf|070-0262-00.pdf]] ([[:File:070-262.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[59]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-263.pdf|070-0263-00.pdf]] ([[:File:070-263.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[2A60]] | | [[Media:070-263.pdf|070-0263-00.pdf]] ([[:File:070-263.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[2A60]] | ||
Line 677: | Line 705: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-277.pdf|070-0277-00.pdf]] ([[:File:070-277.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[527]] | | [[Media:070-277.pdf|070-0277-00.pdf]] ([[:File:070-277.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[527]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-280.pdf|070-0280-00.pdf]] ([[:File:070-280.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[63]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-282.pdf|070-0282-00.pdf]] ([[:File:070-282.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[545]] | | [[Media:070-282.pdf|070-0282-00.pdf]] ([[:File:070-282.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[545]] | ||
Line 685: | Line 715: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-286.pdf|070-0286-00.pdf]] ([[:File:070-286.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[R|Type R plug-in]] | | [[Media:070-286.pdf|070-0286-00.pdf]] ([[:File:070-286.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[R|Type R plug-in]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-287.pdf|070-0287-00.pdf]] ([[:File:070-287.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[C-19]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-288.pdf|070-0288-00.pdf]] ([[:File:070-288.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[132|132 Plug-in Unit Power Supply]] | | [[Media:070-288.pdf|070-0288-00.pdf]] ([[:File:070-288.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[132|132 Plug-in Unit Power Supply]] | ||
Line 707: | Line 739: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-297.pdf|070-0297-00.pdf]] ([[:File:070-297.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[317]] | | [[Media:070-297.pdf|070-0297-00.pdf]] ([[:File:070-297.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[317]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-298.pdf|070-0298-00.pdf]] ([[:File:070-298.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[C-13]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-299.pdf|070-0299-00.pdf]] ([[:File:070-299.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[109|109 Pulse Generator]] | | [[Media:070-299.pdf|070-0299-00.pdf]] ([[:File:070-299.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[109|109 Pulse Generator]] | ||
Line 713: | Line 747: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-303.pdf|070-0303-00.pdf]] ([[:File:070-303.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM33A]] | | [[Media:070-303.pdf|070-0303-00.pdf]] ([[:File:070-303.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM33A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-304.pdf|070-0304-00.pdf]] ([[:File:070-304.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM33]]/[[RM33A]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-306.pdf|070-0306-00.pdf]] ([[:File:070-306.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM35A]] | | [[Media:070-306.pdf|070-0306-00.pdf]] ([[:File:070-306.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM35A]] | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-308.pdf|070-0308-00.pdf]] ([[:File:070-308.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM41A]] | | [[Media:070-308.pdf|070-0308-00.pdf]] ([[:File:070-308.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM41A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-312.pdf|070-0312-00.pdf]] ([[:File:070-312.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM45A]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-313.pdf|070-0313-00.pdf]] ([[:File:070-313.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[TU-4|TU-4 Test Load plug-in]] | | [[Media:070-313.pdf|070-0313-00.pdf]] ([[:File:070-313.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[TU-4|TU-4 Test Load plug-in]] | ||
Line 789: | Line 827: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-0352-01.pdf|070-0352-01.pdf]] ([[:File:070-0352-01.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM561A]] | | [[Media:070-0352-01.pdf|070-0352-01.pdf]] ([[:File:070-0352-01.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM561A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-353.pdf|070-0353-00.pdf]] ([[:File:070-353.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM565]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-354.pdf|070-0354-00.pdf]] ([[:File:070-354.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[3A2|3A2 Dual-trace Amplifier]] | | [[Media:070-354.pdf|070-0354-00.pdf]] ([[:File:070-354.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[3A2|3A2 Dual-trace Amplifier]] | ||
Line 821: | Line 861: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-370.pdf|070-0370-00.pdf]] ([[:File:070-370.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[647]] | | [[Media:070-370.pdf|070-0370-00.pdf]] ([[:File:070-370.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[647]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-371.pdf|070-0371-00.pdf]] ([[:File:070-371.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[105]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-372.pdf|070-0372-00.pdf]] ([[:File:070-372.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[507]] | | [[Media:070-372.pdf|070-0372-00.pdf]] ([[:File:070-372.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[507]] | ||
Line 829: | Line 871: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-374.pdf|070-0374-00.pdf]] ([[:File:070-374.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[3S3|3S3 Plug-in]] | | [[Media:070-374.pdf|070-0374-00.pdf]] ([[:File:070-374.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[3S3|3S3 Plug-in]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-375.pdf|070-0375-00.pdf]] ([[:File:070-375.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[CT-1]]/[[P6040]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-0376-00.pdf|070-0376-00.pdf]] ([[:File:070-0376-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[10A2]] (incorrectly marked as 070-0759-00) | | [[Media:070-0376-00.pdf|070-0376-00.pdf]] ([[:File:070-0376-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[10A2]] (incorrectly marked as 070-0759-00) | ||
Line 893: | Line 937: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-413.pdf|070-0413-00.pdf]] ([[:File:070-413.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[190A]]/[[190B]] Sine-wave Generator | | [[Media:070-413.pdf|070-0413-00.pdf]] ([[:File:070-413.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[190A]]/[[190B]] Sine-wave Generator | ||
|- | |||
| [[Media:070-415.pdf|070-0415-00.pdf]] ([[:File:070-415.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[RM564]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-417.pdf|070-0417-00.pdf]] ([[:File:070-417.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[561S]] | | [[Media:070-417.pdf|070-0417-00.pdf]] ([[:File:070-417.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[561S]] | ||
Line 911: | Line 957: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-425.pdf|070-0425-00.pdf]] ([[:File:070-425.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[321A]] | | [[Media:070-425.pdf|070-0425-00.pdf]] ([[:File:070-425.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[321A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-426.pdf|070-0426-00.pdf]] ([[:File:070-426.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[581A]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-0425-01.pdf|070-0425-01.pdf]] ([[:File:070-0425-01.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[321A]] (SN 100 - 5999) | | [[Media:070-0425-01.pdf|070-0425-01.pdf]] ([[:File:070-0425-01.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[321A]] (SN 100 - 5999) | ||
Line 949: | Line 997: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-458.pdf|070-0458-00.pdf]] ([[:File:070-458.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[L-10A]] | | [[Media:070-458.pdf|070-0458-00.pdf]] ([[:File:070-458.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[L-10A]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-459.pdf|070-0459-00.pdf]] ([[:File:070-459.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[L20]]/[[L30]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-464.pdf|070-0464-00.pdf]] ([[:File:070-464.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[10A1]] | | [[Media:070-464.pdf|070-0464-00.pdf]] ([[:File:070-464.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[10A1]] |