1,877
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| [[148-0043-00]] || DPDT || 24 V 1325 Ω|| || | | [[148-0043-00]] || DPDT || 24 V 1325 Ω|| || | ||
|- | |||
| 148-0043-01 || DPDT || 24 V 1325 Ω|| || | |||
|- | |||
| 148-0044-00 || DPDT || 12 V 425 Ω|| || | |||
|- | |- | ||
| 148-0050-00 || SPST || 12 V || [[7A13]]: K10,K30 || | | 148-0050-00 || SPST || 12 V || [[7A13]]: K10,K30 || | ||
Line 34: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| 148-0058-00 || || 4 V 130 Ω || [[7A11|7A11 Probe]]: K55,K59 || | | 148-0058-00 || || 4 V 130 Ω || [[7A11|7A11 Probe]]: K55,K59 || | ||
|- | |||
| 148-0059-00 || DPDT || 9.5 V 115 Ω || || | |||
|- | |- | ||
| 148-0063-00 || DPDT || 15 V 600 Ω || [[7A12]]: K5 ''[note 2]'' || | | 148-0063-00 || DPDT || 15 V 600 Ω || [[7A12]]: K5 ''[note 2]'' || |
edits