37,092
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 233: | Line 233: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-4807-00.pdf|070-4807-00.pdf]] ([[:File:070-4807-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[DAS9100]] Addendum, +5 Volts Power Supply (Upgraded) Module | | [[Media:070-4807-00.pdf|070-4807-00.pdf]] ([[:File:070-4807-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[DAS9100]] Addendum, +5 Volts Power Supply (Upgraded) Module | ||
|- | |||
| [[Media:070-4815-00.pdf|070-4815-00.pdf]] ([[:File:070-4815-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[4692|4692 Color Copier]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-4819-00.pdf|070-4819-00.pdf]] ([[:File:070-4819-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[12RM01|12RM01 - 8080 Mnemonics ROM Pack]] | | [[Media:070-4819-00.pdf|070-4819-00.pdf]] ([[:File:070-4819-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[12RM01|12RM01 - 8080 Mnemonics ROM Pack]] |