38,754
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 211: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-1269-00.pdf|070-1269-00.pdf]] ([[:File:070-1269-00.pdf#filehistory|?]]) || Workbook || [[909|Scientist 909]] Calculator | | [[Media:070-1269-00.pdf|070-1269-00.pdf]] ([[:File:070-1269-00.pdf#filehistory|?]]) || Workbook || [[909|Scientist 909]] Calculator | ||
|- | |||
| [[Media:070-1275-00.pdf|070-1275-00.pdf]] ([[:File:070-1275-00.pdf#filehistory|?]]) || Operator || [[1711 Machine Control Unit]] | |||
|- | |||
| [[Media:070-1278-00.pdf|070-1278-00.pdf]] ([[:File:070-1278-00.pdf#filehistory|?]]) || Operator || [[941]] Printer | |||
|- | |||
| [[Media:070-1296-00.pdf|070-1296-00.pdf]] ([[:File:070-1296-00.pdf#filehistory|?]]) || Operator || [[923]] Card Reader | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-1298-01.pdf|070-1298-01.pdf]] ([[:File:070-1298-01.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[7L12]] | | [[Media:070-1298-01.pdf|070-1298-01.pdf]] ([[:File:070-1298-01.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[7L12]] | ||
Line 217: | Line 223: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-1301-02.pdf|070-1301-02.pdf]] ([[:File:070-1301-02.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[PS501]]/[[PS501]]-1/[[PS501]]-2 | | [[Media:070-1301-02.pdf|070-1301-02.pdf]] ([[:File:070-1301-02.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[PS501]]/[[PS501]]-1/[[PS501]]-2 | ||
|- | |||
| [[Media:070-1302-00.pdf|070-1302-00.pdf]] ([[:File:070-1302-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[PS502]] | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-1303-00.pdf|070-1303-00.pdf]] ([[:File:070-1303-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[PS503]] | | [[Media:070-1303-00.pdf|070-1303-00.pdf]] ([[:File:070-1303-00.pdf#filehistory|?]]) || Instruction || [[PS503]] | ||
Line 239: | Line 247: | ||
|- | |- | ||
| [[Media:070-1330-00.pdf|070-1330-00.pdf]] ([[:File:070-1330-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[465]] | | [[Media:070-1330-00.pdf|070-1330-00.pdf]] ([[:File:070-1330-00.pdf#filehistory|?]]) || Service || [[465]] | ||
|- | |||
| [[Media:070-1330-00_(2).pdf|070-1330-00_(2).pdf]] ([[:File:070-1330-00_(2).pdf#filehistory|?]]) || Service || [[465]] (Alternate copy) | |||
|- | |- | ||
| [[Media:070-1331-00.pdf|070-1331-00.pdf]] ([[:File:070-1331-00.pdf#filehistory|?]]) || Operator || [[465]] | | [[Media:070-1331-00.pdf|070-1331-00.pdf]] ([[:File:070-1331-00.pdf#filehistory|?]]) || Operator || [[465]] |