1,870
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| 1x || 0.1||3||1.1||±0.6 V|| ±5.6 V||50 V | | 1x || 0.1||3||1.1||±0.6 V|| ±5.6 V||50 V | ||
|- | |||
|rowspan="2"|[[P6202]] || 100x || rowspan="2"|2m || 10||2||0.5||±60 V|| ±200 V||200 V||rowspan="2"|50 Ω||rowspan="2"| dedicated power supply ||rowspan="2"| Y | |||
|- | |||
| 10x || 10||2||0.5||±6 V|| ±55 V||200 V | |||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|[[P6202A]] || 100x || rowspan="2"|2m || 10||2||0.5||±60 V|| ±200 V||200 V||rowspan="2"|50 Ω||rowspan="2"| 7000 Series Lemo ||rowspan="2"| Y | |rowspan="2"|[[P6202A]] || 100x || rowspan="2"|2m || 10||2||0.5||±60 V|| ±200 V||200 V||rowspan="2"|50 Ω||rowspan="2"| 7000 Series Lemo ||rowspan="2"| Y | ||
Line 77: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
||[[P6231]] ''[note 1]''|| 10x || 1.5m ||450 Ω||1.6||1.5|| ±5 V||±5 V ||30 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | ||[[P6231]] ''[note 1]''|| 10x || 1.5m ||450 Ω||1.6||1.5|| ±5 V||±5 V ||30 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | ||
|- | |||
||[[P6241]] || 10x || 1.3m || 40 kΩ||0.5||4|| ±4 V||±10 V ||30 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | |||
|- | |- | ||
||[[P6249]] || 5x || 1.3m || 20 kΩ||1.0||4|| ±2 V||±5 V ||30 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | ||[[P6249]] || 5x || 1.3m || 20 kΩ||1.0||4|| ±2 V||±5 V ||30 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | ||
|- | |||
||[[P7240]] || 5x || 1.3m || 20 kΩ||1.0||4|| ±2 V||±5 V ||30 V||50 Ω|| [[TekConnect connector]]|| N/A | |||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|[[P7260]] || 5x ||rowspan="2"| 1.3m ||rowspan="2"| 20 kΩ||rowspan="2"|0.5||rowspan="2"|6|| ±0.75 V||rowspan="2"|±5 V ||rowspan="2"|30 V||rowspan="2"|50 Ω||rowspan="2"| [[TekConnect connector]]||rowspan="2"| N/A | |rowspan="2"|[[P7260]] || 5x ||rowspan="2"| 1.3m ||rowspan="2"| 20 kΩ||rowspan="2"|0.5||rowspan="2"|6|| ±0.75 V||rowspan="2"|±5 V ||rowspan="2"|30 V||rowspan="2"|50 Ω||rowspan="2"| [[TekConnect connector]]||rowspan="2"| N/A |
edits