Miniature relays: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| 148-0088-00 || DPDT || || 7L12: K281,K354,K355,K357,K1130,K1400,K1450 || | | 148-0088-00 || DPDT || || 7L12: K281,K354,K355,K357,K1130,K1400,K1450 || | ||
|- | |- | ||
| 148-0107-04 || | | 148-0107-03 || SPDT || || TO5 replacement || | ||
|- | |||
| 148-0107-04 || DPDT || || TO5 replacement for 148-0055-00 (7A13: K6,K26) || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |