36,769
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| 148-0058-00 || || 4 V 130 Ω || 7A13 Probe: K55,K59 || | | 148-0058-00 || || 4 V 130 Ω || 7A13 Probe: K55,K59 || | ||
|- | |||
| 148-0076-00 || || || [[7L12]]: K1470 | |||
|- | |||
| 148-0087-00 || SPDT || || 7L12: K300,K353,K356,K1200 | |||
|- | |- | ||
| 148-0107-04 || || || TO5 replacement for 148-0055-00 (7A13: K6,K26) || | | 148-0107-04 || || || TO5 replacement for 148-0055-00 (7A13: K6,K26) || |