39,344
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! Used in | ! Used in | ||
|- | |- | ||
| [[311-068]] | | [[311-068]] (311-0068-00) || 500 kΩ || VAR GAIN in [[Z|Type Z]] (R7620) | ||
|- | |- | ||
| [[311- | | [[311-234]] (311-0234-00) || 1.5 kΩ || VAR GAIN in [[3A72]] (R445, R545) | ||
|- | |- | ||
| [[311- | | [[311-259]] (311-0259-00) || 710 Ω || VAR GAIN in [[O|Type O]] (R6530) | ||
|- | |- | ||
| [[311-304]] | | [[311-279]] (311-0279-00) || 770 Ω || VAR GAIN in [[CA|Type CA]] (R3338, R4338) | ||
|- | |||
| [[311-304]] (311-0304-00)<br />[[311-309]] (311-0309-00) || 185 Ω || VAR GAIN in [[3A74]] (R426) | |||
|- | |||
| [[311-0603-00]] || 185 Ω || VAR GAIN in [[1A4|1A4]] (R75 ×4) | |||
|} | |} | ||