36,756
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 269: | Line 269: | ||
| [[Media:062-0797-00.pdf|062-0797-00.pdf]] || Datasheet || [[013-0001-00]] Test Fixture | | [[Media:062-0797-00.pdf|062-0797-00.pdf]] || Datasheet || [[013-0001-00]] Test Fixture | ||
|- | |- | ||
| [[Media:062-0806-01.pdf|062-0806-01.pdf]] || Datasheet || [[067-0500-00]] CRT Deflection Capacitance Normalizer | | [[Media:062-0806-00.pdf|062-0806-001.pdf]] || Datasheet || [[067-0500-00]] CRT Deflection Capacitance Normalizer (-00) | ||
|- | |||
| [[Media:062-0806-01.pdf|062-0806-01.pdf]] || Datasheet || [[067-0500-00]] CRT Deflection Capacitance Normalizer (-01) | |||
|- | |- | ||
| [[Media:062-0808-00.pdf|062-0808-00.pdf]] || Datasheet || [[067-0502-00]] Standard Amplitude Calibrator | | [[Media:062-0808-00.pdf|062-0808-00.pdf]] || Datasheet || [[067-0502-00]] Standard Amplitude Calibrator |