1,878
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
| 10x || 10||2||0.5||±6 V|| ±55 V||200 V | | 10x || 10||2||0.5||±6 V|| ±55 V||200 V | ||
|- | |- | ||
||[[P6204]] || 10x || 1.5m || 10||1.9||1|| ±10 V||±15 V ||40 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| | ||[[P6204]] || 10x || 1.5m || 10||1.9||1|| ±10 V||±15 V ||40 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | ||
|- | |- | ||
||[[P6207]] || 10x || 1m || 0.1||0.4||4|| ±4 V|| ±5 V|| 40 V||50 Ω|| [[Tekprobe SMA connector]]|| N/A | ||[[P6207]] || 10x || 1m || 0.1||0.4||4|| ±4 V|| ±5 V|| 40 V||50 Ω|| [[Tekprobe SMA connector]]|| N/A | ||
|- | |||
||[[P6249]] || 5x || 1.3m || 20 kΩ||1.0||4|| ±2 V||±5 V ||30 V||50 Ω|| [[Tekprobe BNC connector]]|| N/A | |||
|- | |||
|rowspan="2"|[[P7260]] || 5x ||rowspan="2"| 1.3m ||rowspan="2"| 20 kΩ||rowspan="2"|0.5||rowspan="2"|6|| ±0.75 V||rowspan="2"|±5 V ||rowspan="2"|30 V||rowspan="2"|50 Ω||rowspan="2"| [[TekConnect connector]]||rowspan="2"| N/A | |||
|- | |||
| 25x ||±3 V | |||
|} | |} |
edits