1,879
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|C / pF | |C / pF | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|rowspan="7"|[[P80]] || 1x || rowspan="7"|? || 0.1||14||rowspan="7"|0.1||±0.2 V|| rowspan="7"| N/A ||rowspan="7"|150 V || rowspan="7"|93 Ω <br/> Diff.||rowspan="7"|[[80|Type 80 Plug-In]]||rowspan="7"| N/A | |||
|- | |||
| 2x ||0.2 ||7.8||±0.4 V | |||
|- | |||
| 5x ||0.5||3.3||±1 V | |||
|- | |||
| 10x ||1 ||2||±2 V | |||
|- | |||
| 20x ||2 ||1.4||±4 V | |||
|- | |||
| 50x ||5 ||3.7||±10 V | |||
|- | |||
| 100x ||10 ||1.4||±20 V | |||
|- | |- | ||
|rowspan="7"|[[P6032]] || 10x || rowspan="7"|6ft. ||rowspan="7"| 10||3.6||rowspan="7"|0.85||±1.5 V|| rowspan="7"| N/A ||rowspan="7"|1.5× Dyn. Range || rowspan="7"|50 Ω||rowspan="7"| 4-pin [[1S1]] type ||rowspan="7"| N | |rowspan="7"|[[P6032]] || 10x || rowspan="7"|6ft. ||rowspan="7"| 10||3.6||rowspan="7"|0.85||±1.5 V|| rowspan="7"| N/A ||rowspan="7"|1.5× Dyn. Range || rowspan="7"|50 Ω||rowspan="7"| 4-pin [[1S1]] type ||rowspan="7"| N |
edits