1,877
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|[[P5050]] || 10x || 1.3m || 10||11.1||500||400 V||16-22||Y | |[[P5050]] || 10x || 1.3m || 10||11.1||500||400 V||16-22||Y | ||
|- | |||
|[[P5100]] || 100x || 3.1m || 10||2.75||250||2500 V||7-30||Y | |||
|- | |- | ||
|[[P6007]] || 100x || 6ft. || 10||2.2||25||1.5 kV||15-55||N | |[[P6007]] || 100x || 6ft. || 10||2.2||25||1.5 kV||15-55||N |
edits