442
edits
m (tweak for smaller columns) |
(→Overview: 7903 added) |
||
Line 142: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
| [[7904]] || 500 || 4 || 1971 || 1983 || standard || 1.0 || - || - || - || - || - || YES || 190 || - || 13.5 | | [[7904]] || 500 || 4 || 1971 || 1983 || standard || 1.0 || - || - || - || - || - || YES || 190 || - || 13.5 | ||
|- | |||
| [[7903]] || 500 || 3 || ? || ? || standard || 1.0 || - || - || - || - || - || YES || ? || - || ? | |||
|- | |- | ||
| [[R7903]] || 500 || 3 || 1974 || 1982 || standard || 1.0 || - || - || - || - || - || YES || 160 || - || 13.5 | | [[R7903]] || 500 || 3 || 1974 || 1982 || standard || 1.0 || - || - || - || - || - || YES || 160 || - || 13.5 |
edits